Polaznici

Ljetna škola tehnike 2017.

R.BR.IME I PREZIMEDATUM ROĐENJAŠKOLA
1.Alessio Sponza06.03.2002.OŠ Bernardo Benussi
2.Antonio Ladavac03.01.2005. OŠ Jurja Dobrile
3.Gabrijel Čondrić19.09.2001.OŠ Vladimira Nazora
4.Gabriel Pavić26.11.2003.OŠ Jurja Dobrile
5.Andrea Marić04.04.2005. OŠ Jurja Dobrile
6.Vanja Žarković26.08.2004.OŠ Jurja Dobrile
7. Ivan Ivanov 09.0.5.2005. OŠ Jurja Dobrile
8. Borna Mrkoci 26.04.2006. OŠ Vladimira Nazora
9. Stefano Poropat 26.02.2007. OŠ Vladimira Nazora
10. Ilenia Apollonio 29.12.2005. OŠ Jurja Dobrile
11. Antonio Barić 16.04.2004. OŠ Jurja Dobrile
12. Elena Marić 22.01.2007. OŠ Jurja Dobrile
13. Lukas Ferlin 07.03.2005. OŠ Jurja Dobrile
14. Ines Pucić 18.01.2006. OŠ Vladimira Nazora
15. Ines Rogović 16.03.2005. OŠ Jurja Dobrile
16. Matea Radolović 03.02.2005. OŠ Jurja Dobrile

 

Zimska škola tehnike 2017. - Radionica izrade igrica GAME MAKER

R.BR.IME I PREZIMEDATUM ROĐENJAŠKOLA
1.Marco Curto20.05.1995.O.Š. Bernardo Benussi
2.Antonio Petrinjak03.03.2006.O.Š. Bernardo Benussi
3.Ines Pucić01.10.2000.O.Š. Vladimira Nazora
4.Erik Pavletić20.04.2005.O.Š. Vladimira Nazora
5.Nello Rodinis01.01.2006.O.Š. Vladimira Nazora
6.Leon Simetti-Paus12.08.2005.O.Š. Vladimira Nazora
7.Adrian Domba03.08.2006.O.Š. Bernardo Benussi
8.Kristijan Šuligoj17.05.2006.O.Š. Vladimira Nazora
9.Erik CastelloO.Š. Bernardo Benussi
10.Patrik Martinčić01.11.2005.O.Š. Bernardo Benussi
11.Natan Vukmanov Šimokov25.02.2007.O.Š. Bernardo Benussi
12.Gabriel Smoljan17.05.2005.O.Š. Vladimira Nazora
13.Sara Takač03.03.2006.O.Š. Vladimira Nazora

 

Zimska škola tehnike 2017. - Radionica 3D printanja

R.BR.IME I PREZIMEDATUM ROĐENJAŠKOLA
1.Lukas Ferlin07.03.2005.O.Š. Jurja Dobrile
2.Marta Puhar29.05.2005.O.Š. Jurja Dobrile
3.Alessio Sponza06.03.2002.O.Š. Bernardo Benussi
4.Tiziana Fabris25.05.2005.O.Š. Vladimira Nazora
5.Gabrijel Čondrić19.09.2005.O.Š. Vladimira Nazora
6.Ivan Šimunec12.06.2003.O.Š. Vladimira Nazora
7.Gabriel Pavić26.11.2003.O.Š. Vladimira Nazora

 

Radionica 3D printanja 2016.

R.BR.IME I PREZIMEDATUM ROĐENJAŠKOLA
1.Quinn Fletcher21.02.2002.S.Š. Zvane Črnja - Matematička gimnazija
2.Joshua Fletcher21.02.2002.S.Š. Zvane Črnja - Matematička gimnazija
3.Filip Kramarić11.08.1999.S.Š. Zvane Črnja - Tehničar za računalstvo
4.Leon Jadreško26.08.1999.S.Š. Zvane Črnja - Tehničar za računalstvo
5.Iva Smoković11.04.1999.S.Š. Zvane Črnja - Tehničar za računalstvo

 

Ljetna škola tehnike 2016.

R.BR.IME I PREZIMEDATUM ROĐENJAŠKOLA
1.David Josipović05.10.2001.
2.Aleks Puhar04.08.2002.
3.Vanart Garbin24.10.2002.
4.Leonard Tanković30.05.2003.
5.Andro Trojanović17.10.2003.
6.Gabriel Pavić26.11.2003.O.Š. Vladimira Nazora
7.Antonio Barić16.04.2004.
8.Valentino Savić29.04.2004.
9.Nello Rodinis01.01.2006.O.Š. Vladimira Nazora
10.Nina Licul15.05.2004.
11.Luka Čuturilo27.09.2004.
12.Sanja Rikanović24.11.2004.
13.Flavia Paliaga01.01.2005.
14.Jelena Blažina25.02.2005.
15.Ines Rogović16.03.2005.
16.Andrea Marić04.04.2005.
17.Antonio Ladavac01.05.2005.
18.Patrik Bačić07.05.2005.
19.Lukas Ferlin07.03.2005.O.Š. Jurja Dobrile
20.Gabrijel Čondrić19.09.2005.O.Š. Vladimira Nazora
21.Ines Pucić01.10.2000.O.Š. Vladimira Nazora
22.Marko Rajlić
23.Boris Rajlić2004.
24.Jan Žibert23.03.2002.
25.Elian Djerdj
26.Nina Grubišić
27.Leon Simetti-Paus12.08.2005.O.Š. Vladimira Nazora
28.Andrea Sponza

 

Ljetna škola tehnike 2015.

R.BR.IME I PREZIMEDATUM ROĐENJAŠKOLA
1.Dora Folo
2.Lenard Kosanović
3.Daren Sošić
4.Lukas Divković
5.Slaviša Jovanović
6.Ana Načinović
7.Vanart Garbin24.10.2002.
8.Erik Fisher
9.Jan Žibert23.03.2002.
10.Simon Konstantin Đekić
11.Aleks Puhar
12.Matija Trošt
13.David Josipović
14.Ante Ujčić
15.Mateo Lekaj
16.Quinn Lee Fletcher
17.Joshua Fletcher
18.Alesio Sponza